Telefonní kontakt: +420 733 734 322

Důvody proč stavět s námi

 

Finanční a hypoteční servis

 

V případě, že nemáte zajištěné financování Vašeho rodinného domu, naše společnost Vám nabízí komplexní finanční poradenství pro výstavbu rodinného domu. Euro DŘEVOSTAVBY  s.r.o. spolupracuje s finančními specialisty, kteří zajišťují pro naše klienty veškerou péči a servis v oblasti financování.

 

 

Projektová dokumentace

 

Typizované projekty :Ve spolupráci s partnerskou společností G-SERVIS s.r.o. jsme pro Vás připravili širokou škálu rodinných domů. V nabídce naleznete rozličné typy a velikosti rodinných domů, tak aby si každý mohl vybrat dům podle svých představ, potřeb a možností.

Individuální projekty:Chcete dům s originální architekturou, zapadající do okolní krajiny, s dispozicí splňující do detailů vaše požadavky? Chcete postavit stavbu účelnou, která se vám líbí a současně mít kontrolu nad investovanými penězi? Pak se neobejdete bez kvalitního projektu, který zpracujeme dle Vašich představ tak, aby zároveň splnil všechny normativní požadavky a zajistil Vám moderní bydlení.

Připravíme pro Vás řešení podle podmínek staveniště (parcely), Vašeho ideového zadaní , podle Vašich představ a především podle Vašich finančních možností. Vybavení domu může využívat nejmodernější techniky od vytápění, zabezpečení, vaření či audio – video, stejně tak může být skromnější a účelné dispoziční a prostorové řešení.

 

 

Vyřízení stavebního povolení

 

Samozřejmostí je vyřízení potřebných povolení před započetím stavby a také pomoc při kolaudaci. 

Na přání investora zajišťujeme i zaměření pozemku, geologický a radonový průzkum, inženýrskou činnost a dále provádíme autorský a technický dozor v průběhu realizace stavby. Využijte našich zkušeností s jednáním s úředníky.

Před koupí pozemku si důkladně ověřte, že na pozemku vůbec může vzniknout dům podle Vašich představ. Pokud kupujete parcelu za účelem výstavby domu, nechte si potvrdit tuto skutečnost raději na stavebním úřadě. Tam také zjistíte, zda třeba jednou nepovede okolo dálnice, nebo nedaleko nebude stát továrna.

 

 

Fixní cena po celou dobu stavby

 

Samozřejmostí je vypracování položkového rozpočtu, který je pro investora srozumitelný a po celou dobu výstavby neměnný. S námi se nemusíte obávat dodatečných nákladů a víceprací, které se během výstavby odkudsi vynoří.

Běžná stavební praxe v ČR bohužel funguje jinak a ve finále můžete zaplatit za Váš dům i několik set tisíc korun navíc.

S firmou Euro DŘEVOSTAVBY s.r.o. se Vám to rozhodně nestane.

 

 

Kvalitní a rychlá realizace stavby

 

Použitím kvalitních materiálů a vhodnými technologickými a výrobními postupy dosahujeme nejvyšší kvality a dlouhé životnosti. Interiér s vyřešeným každým detailem bez praskajících rohů a exteriér, který vydrží mnoho let bez prasklin a barevných skvrn.

 Výstavba dřevostavby naší technologií a s dodržením veškerých technologicky správných postupů trvá 3-5 měsíců.  Neděláme domy rychle, děláme domy pořádně.

 

 

Dlouhá záruka

 

Za kvalitně odvedenou práci ručíme, proto poskytujeme záruku až 30 let na dřevěné konstrukce, které vyrábí a dodává firma Euro DŘEVOSTAVBY s.r.o.

 

 

Pojištění odpovědnosti za škodu

 

Vždy existuje možnost poškození Vašeho domu nebo Vašeho majetku, proto firma Euro DŘEVOSTAVBY s.r.o. je pojištěna do výše 5 mil. korun. Takto pojištěná firma nemá důvod Vaše případné reklamace odkládat či vůbec neřešit, jelikož tyto opravy hradí pojišťovna.

 

 

Termovizní snímky se zprávou auditora

 

Pro kontrolu, že dům je postaven bez tepelných mostů a jiných defektů je provedena kontrola termovizní kamerou. Při předání stavby od nás obdržíte sadu termovizních snímků a zprávu auditora.

 

 

Reference

Reference od majitelů již postavených rodinných domů Vám zaručí správný výběr stavební firmy. Nenabízíme pouze návštěvu vzorového domu, jelikož takový dům nemusí vypovídat o kvalitě realizovaných domů. Po pohodě Vám domluvíme návštěvu Vámi zvoleného domu k prohlídce a diskuzi s majiteli domu.

Společnost Euro DŘEVOSTAVBY s.r.o. je držitelem certifikátu Osvědčený dodavatel, který byl vydán na základě pozitivních referencí našich zákazníků. Informace o tomto certifikátu naleznete na www.osvedcenydodavatel.cz

Všechny certifikáty a osvědření naleznete v záložce REFERENCE.Copyright © 2010
Euro DŘEVOSTAVBY s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Rychlý kontakt

Euro DŘEVOSTAVBY s.r.o.
Frýdek - Místek
Tel.:  +420 733 734 322
Mail: info@eurodrevostavby.cz

Mapa
Partneři
Institut pro certifikace služeb v ČR
 
Dotaz na cenu řešení
Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město stavby:
Termín výstavby:
Zpráva: